Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA" Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
         english     zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     napisz     kontakt     home        
sondaCzy w tegoroczne wakacje przynajmniej dwa tygodnie spędzisz poza miejscem swojego zamieszkania ?
tak
nie
zobacz wyniki
archiwum sond
YMCA Europe Festival 2013
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2006-09-15
Święto organizacji pozarządowych
Na krakowskim Rynku Głównym, swoje święto obchodziła Polska YMCA, wraz z innymi organizacjami pozarządowymi miasta Krakowa. Tysiące krakowian, turystów z kraju i z zagranicy miało okazję zapoznać się z ofertami ponad 60 Stowarzyszeń. Swoją obecność mocno zaakcentowała Polska YMCA. Nasze oflagowane stoisko odwiedził m.in. prezydent Miasta prof. Jacek Majchrowski. Dzieci Zespołu Muzyki Dawnej wystąpiły na scenie zbudowanej pod historyczną Wieżą Ratuszową. Pani Anna Fiber prowadzącą zespół przygotowała dwudziestominutowy program bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Duże zainteresowanie wzbudzali też trzej żonglerzy klubu żonglerki krakowskiej YMCA, którzy pokazywali w gronie nowych wielbicieli różne techniki żonglowania na scenie, przed scena, przed stoiskiem Polskiej YMCA i w wielu innych miejscach Rynku.

Samo miejsce - Rynek Główny Miasta Krakowa, to idealne miejsce do promocji, której towarzyszyła słoneczna pogoda. Zainteresowanym rozdawano ulotki i informatory, wolontariusze i członkowie zarządu Ogniska informowali o programach YMCA.
Magistrat miasta Krakowa zapewnił wszystkim organizacjom pozarządowym dostęp do trybuny wraz z nagłośnieniem i obsługą, profesjonalnego spikera, namioty i stoliki jak również ochronę i obsługę sprzętu
Reprezentanci YMCA brali udział w imprezach towarzyszących, w turnieju szachowym zorganizowanym na Rynku przez KZSz zwyciężył i zdobył piękny puchar nasz zawodnik, trener zespołów dziecięcych Sergiej Szyłow, mistrz międzynarodowy FIDE.
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA - nasza oferta
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu