Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA" Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
         english     zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     napisz     kontakt     home        
sondaCzy w tegoroczne wakacje przynajmniej dwa tygodnie spędzisz poza miejscem swojego zamieszkania ?
nie
tak
zobacz wyniki
archiwum sond
YMCA Europe Festival 2013
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2005-11-15
Wakacje w USA
Rok 2006 to kolejna szansa na uczestnictwo w International Camp Counselor Program. Projekt ten umożliwia wszystkim aktywnym młodym zdobycie doświadczenia w pracy na obozach amerykańskiej YMCA. Każdy z Was, który spełnia określone wymogi, czyli m.in. ma doświadczenie w pracy z dziećmi, w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim, a także jest gotowy na nowe wyzwania oraz ciekawą przygodę, może ubiegać się o uczestnictwo w Programie ICCP.

ICCP jako projekt YMCA ma na celu przede wszystkim równomierny rozwój ducha, umysłu i ciała każdego uczestnika programu. Charakter obozów amerykańskiej YMCA umożliwia zdobycie bardzo cennego doświadczenia. Jest to bowiem nie tylko szansa na ciekawe spędzenie wakacji, poznanie interesujących osób oraz "zasmakowanie" amerykańskiej kultury, ale również praktyczna nauka języka angielskiego i nowe wyzwania.

Wszystkich zainteresowanych możliwością spędzenia wakacji 2006 roku na obozie w USA zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 21.11 o godz. 20.00 w gdyńskiej YMCA. Po wstepnej kwalifikacji kandydaci przechodzą procedurę aplikacyjną, składająca się między innymi z testu językowego i rozmowy kwalifikacyjnej. Osoba ta otrzyma również wszelkie niezbędne informacje dotyczące uczestnictwa w Programie ICCP, w tym również materiały aplikacyjne.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu dostępne są na stronie http://www.ymcaiccp.org/home.html lub u Koordynatora Programu ICCP w Polskiej YMCA - Bartosza Bartoszewicza: bbartosz@op.pl
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA - nasza oferta
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu