Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA" Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
         english     zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     napisz     kontakt     home        
sondaCzy w tegoroczne wakacje przynajmniej dwa tygodnie spędzisz poza miejscem swojego zamieszkania ?
nie
tak
zobacz wyniki
archiwum sond
YMCA Europe Festival 2013
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2006-03-05
Konwent Miłośników Fantastyki TrójKONt w Gdyni
4 marca w budynku YMCA ul. Żeromskiego 26, odbył się konwent miłośników szeroko pojętej fantastyki z Gdyni oraz okolic. Była to już 2 edycja tej imprezy. Organizatorami całości byli: ZMCh "Polska YMCA" Ognisko w Gdyni, Trójmiejska Inicjatywa eRpegowa oraz Trójmiejska Federacja Fantastyki.

Tym razem konwent odwiedziło ponad 280 uczestników, którzy bawili się od godziny 10.00 aż do 20.00. Zgodnie z nazwą organizatorzy oparli przygotowany program na 3 tematycznych blokach atrakcji. Owymi hasłami przewodnimi całości imprezy były: fantastyka, historia i manga/anime. Na tych tematach koncentrowały się przeprowadzone prelekcje, konkursy, pokazy czy inne atrakcje. Oczywiście nie obyło się bez sesji R.P.G., turniejów gier karcianych, figurkowych oraz L.A.R.P.-ów. Można było podziwiać walki drużyny wikingów, przeprowadzono pokaz średniowiecznego garncarstwa, obyły się warsztaty malowania figurek do gier bitewnych. Osobnym punktem programu był pokaz i warsztaty tańców irlandzkich, przeprowadzony przez klub członkowski gdyńskiej YMCA, Dealan-De.

Każda prelekcja kończyła się konkursem tematycznym, zaś przez cały konwent trwały wybory najlepiej przebranego uczestnika imprezy. Na zakończenie konwentu odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim zwycięzcom przeprowadzonych konkursów a także rozlosowano atrakcyjne nagrody wśród wszystkich uczestników konwentu.

W ciągu dnia naszą imprezę odwiedziła redakcja Dziennika Bałtyckiego a także reporterzy telewizji Tele Top. Relacje z TrójKONTa ukazały się w wielu internetowych serwisach, zajmujących się fantastyką.
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA - nasza oferta
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu