Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"   Poleć znajomemu    
         english     pobierz     linki     napisz     kontakt     home        

YMCA Europe Festival 2013
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2015-01-31
Kolędowaliśmy wszyscy wraz!

Także w obecnym okresie świątecznym CUD "Pograj’ewo" kontynuowało projekt "Kolędujmy wszyscy wraz, bo już przyszedł na to czas". Nasi wychowankowie wystąpili z programem kolędowym 16 grudnia , w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" na zaproszenie pani prezes ESO, Bożeny Kiełbińskiej. Wystąpili wtedy: Gabryela Gajoch, Paweł Blacha, Julia Haddob, Marta Bińczycka, Jan Lechowicz, Adam Wiater, Radosław Wydmanski, Kinga Lisowska, Jakub Juda, Karolina Burda i Aleksander Kałuża.

Tradycyjnie już projekt ten był realizowany przez cały styczeń w Przedszkolu Samorządowym nr. 5 im. Smoka Wawelskiego w Krakowie, w poszczególnych grupach, we współpracy z paniami nauczycielkami przedszkola. Wszystkie dzieci śpiewały z przejęciem przy akompaniamencie pani Anny Fieber a najlepsi śpiewacy zostali zaproszeni do finałowego Koncertu Kolędowego w siedzibie YMCA w Krakowie (31.01.2015).

W Nowohuckim Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 10 stycznia 2015 reprezentowały nas: Julia Haddob, Gabryela Gajoch i Maja Libiszewska (5 lat) , która otrzymała wyróżnienie w kategorii solistów do lat 10. Gratulujemy!

Zakończyliśmy okres kolędowy śpiewaniem i graniem kolęd w Sali Kominkowej siedziby krakowskiego Ogniska YMCA 31.01.2015. Zebranych powitał prezes Związku Młodzieży Chrześcijańskiej Ogniska w Krakowie pan Janusz Koza i zaprzyjaźniony ksiądz Kazimierz z Kościoła Św. Wincentego a Paulo w Krakowie. Koncert poprowadziła pani Anna Fieber, która również akompaniowała do śpiewów. Po kolędowaniu młodzi artyści otrzymali podarunki a wszyscy uczestnicy poczęstunek, przygotowany przez panią Katarzynę Spyrczyńską, która też czuwała nad organizacją całości. Podczas spotkania przeprowadzona była kwesta dla Schroniska dla Zwierzat w Krakowie. Kolędnicy z różnych stron i w różnym wieku przybyli licznie i pięknie wspólnie kolędowali chwaląc Narodzonego Pana.

Wystąpili: Pola Babicka, Wojciech Woda, Marta Binczycka, Kamil Wydmański, Julia Haddob, Mateusz Biela, Kajetan Proniewski, Kacper Proniewski, Maja Libiszewska, Jan Lechowicz, Zuzanna Biłas, Hanna Kurek, Bartosz Grochal, Stanisław Chałuda, Jakub Juda, Urszula Urbanek, Julia Jaskólska i Aleksander Kałuża.

"Za kolędę dziekujemy, zdrowia szczęścia winszujemy, na ten Nowy Rok".LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
 
Obozy YMCA - nasza oferta
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miło¶ników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie

Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu