Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA" Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
         english     zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     napisz     kontakt     home        
sondaCzy w tegoroczne wakacje przynajmniej dwa tygodnie spędzisz poza miejscem swojego zamieszkania ?
tak
nie
zobacz wyniki
archiwum sond
YMCA Europe Festival 2013
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2010-01-30
Finał Mistrzostw Korespondencyjnych

30 stycznia na pływalni Polskiej YMCA w Krakowie rozegrano finał Korespondencyjnych Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzieży.

Zawody eliminacyjne zorganizowano dużym wkładem własnych sił i środków na krakowskich pływalniach ZMCh Polska YMCA, Com-Com Zone, Krakowski Klub Kajakowy, KS Korona i TS Wisła, oraz na pływalniach OSTiR Niepołomice, MOSiR Olkusz, Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wspomnieć należy o pływalni w Jaroszowcu, gdzie organizator został zmuszony do rezygnacji. Jaroszowiec znalazł się w centrum problemów związanych z tegoroczną zimą, gwałtowny atak mrozów, brak prądu i łamiące się drzewa spowodowały czasowe zamknięcie tej sympatycznej pływalni.

W eliminacjach wystartowało prawie 400 uczestników, do finałów, zakwalifikowało się sześciu najlepszych z każdej kategorii wiekowej.

Finały zorganizował pomysłodawca imprezy, Polska YMCA w Krakowie. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli Uniwersał Laura (wynik 39:32), Różanowski Mateusz (36:59), Grabiec Hanna (38:19), Siemianowski Damian (35:60), Lipowska Małgorzata (30:50), Łoboda Karol (39:91), Karolina Zielińska (56:46), Lipiński Jerzy (30:15), Barczyk Dominika (44:85), Walusiak Jakub (50:72).

Wszyscy finaliści otrzymali obiad i upominki (maskotki i gry komputerowe). Nagrody wręczył Prezes Ogniska ZMCh "Polska YMCA" w Krakowie Janusz Koza. Kierownikiem zawodów był Jan Bajger. Podziękowanie należy się wolontariuszom - studentom AWF za wszechstronną pomoc przy organizacji zawodów.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ  
Obozy YMCA - nasza oferta
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu